MALÍŘSKÉ PRÁCE

Malířské práce a malování pokojů PrahaMalířské práce a malování pokojů Praha

Malování interiérů, bytů, domů a kanceláří
Malířské práce v Praze a okolí. Nabízíme vám malířské a natěračské práce v Praze a okolí. Používáme kvalitní barvy různých značek. Barevné odstíny si necháváme míchat dle vzorníků. Ze širokého spektra barev si vyberete odstín, který se vám bude líbit nejvíce. Společnost FIX Servis ručí za kvalitu odvedené práce. Plochy pro malování jsme schopni připravit pro následné malování, a to z jakéhokoli stavu.

Penetrační nátěry
Penetrační nátěry se nejčastěji používají na úpravu povrchu po seškrábání původních nátěrů nebo po odstranění tapet. Tento typ nátěru má snížit a sjednotit savost podkladu. Pokud jej vynecháme, omítka velmi rychle odebere z nátěru všechnu vodu, do které je rozpuštěno pojivo.

Přibližný ceník přípravných malířských prací:
Škrábání staré malby 10 Kč/m2
Strhávání tapet 20 Kč/m2
Bandážování prasklin 65 Kč/m
Akrylování prasklin 25 Kč/m
Penetrační nátěr 8 Kč/m2
Hloubková penetrace 18 Kč/m2
Přebroušení štuku 15 Kč/m2
Stěrkování 90 Kč/m2
Přepěnování stěn 40 Kč/m2
Štukování stěn 90 Kč/m2
Přibližný ceník malířských prací:
STANDARD 25 Kč/m2 klasická
PLUS 30 Kč/m2 částečně otěruvzdorná
PROFI 35 Kč/m2 otěruvzdorná

Nátěry a opravy fasád:
Cena se stanovuje dle konkrétní zakázky. Rádi k vám přijedeme a zdarma vám vypracujeme cenovou nabídku.

Rádi Vám pomůžeme. Volejte nyní!

tel.: 603 413 193
Služby pro byt

Péče o byt, opravy a práce v bytě Praha

Dbáme především na rychlost a preciznost provedených prací. Uvědomujeme si, že jakékoli práce v bytě, kde se bydlí, znamenají velké komplikace, a proto se snažíme vyhovět a přizpůsobit se požadavkům zákazníka.

Nabídka služeb pro bytové prostory zahrnuje: - zednické práce (výstavba, rekonstrukce, bourání), - rozvody elektriky, - instalatérské práce, - malování pokojů, chodeb a ostatních prostor, - pokládku plovoucích a jiných typů podlah, - kominické práce.

Služby je možné navzájem kombinovat či využít pouze jednu z nich.

Kalkulace služeb se vždy provádí na základě osobní prohlídky naším odborníkem, který následně vypracuje závaznou cenovou nabídku. Na průběh prací dohlíží předem určený odpovědný vedoucí, který současně slouží jako kontaktní osoba s naší firmou a zákazníkem.

Služby pro dům

Péče o dům a rekostrukce domu Praha

Heslem ,,náš dům, náš hrad" se řídíme i při péči o vlastní domeček či domek. Společnost FIX Servis má bohaté zkušenosti se stavbou nebo rekonstrukcí historických, staších i nových domů. Vždy se snažíme přizpůsobit se současnému stavu a vlastnostem konstrukce a jejím jednotlivým prvkům.

Rekonstrukce domu, povrchové úpravy a přestavby Provádíme drobné rekonstrukce od pouhých povrchových úprav až po samotnou přestavbu jednotlivých místností, včetně jejich finálního dokončení pro nastěhování. Rádi vám poradíme s příslušnými zákony, které se týkají samotné rekonstrukce, a pomůžeme vám s jejich vyřízením. Nabízené služby je možné navzájem kombinovat, nebo lze využít pouze jednu z nich.

Kalkulace služeb a závazná cenová nabídka Kalkulace služeb se vždy provádí předem na základě osobní prohlídky. Nás odborný pracovník vám následně vypracuje závaznou cenovou nabídku.Pokud se jedná o dům, pečlivě naplánujeme celý proces průběhu zakázky tak, aby byl proveden v co nejkratším termínu a s co nejnižšími náklady. Na průběh prací dohlíží předem určený odpovědný vedoucí, který současně slouží jako kontaktní osoba mezi naší firmou a zákazníkem.

Služby pro bytové družstvo

Služby pro bytové družstva a bytový dům

Nabízíme veškeré řemeslné práce a služby, které jsou určeny jak pro bytové jednotky, tak pro společné prostory a jejich údržbu.

Nepravidelné služby: - malířské práce, - lakýrnické a zednické práce, - rozvody elektriky, - instalatérské práce, - pokládka plovoucích podlah či PVC. Dále poskytujeme výškové práce od rekonstrukcí, mytí či natírání fasád a jejich zateplení, mytí prosklených ploch.

Pravidelné služby: - úklid společných prostor, - celoroční správa budov (naším cílem udržovat dům v dobrém stavu a dále navrhovat jeho postupné vylepšování). Služby je možné navzájem kombinovat nebo využít pouze jednu z nich.

Cenová kalkulace se provádí vždy předem na základě osobní prohlídky naším odborníkem. Na průběh prací dohlíží předem určený odpovědný vedoucí, který současně slouží jako kontaktní osoba s naší firmou a zákazníkem.

Služby pro firmy

Úklidové práce a řemeslné služby pro firmy

Kompletní úklidové práce a řemeslné služby Nabídka služeb pro firmy je především zaměřena na zajišťování pravidelného úklidu a kompletní úklidové práce (od vstupního generálního úklidu až po pravidelný úklid, mytí stolů, vynášení košů, luxování atd.), strojní čištění koberců, mytí prosklených ploch (okna, prosklené zasedací místnosti, úklid po řemeslnících atd.).

Vždy dbáme na vysokou kvalitu služeb, aby byl zákazník spokojen a nemusel mít další starosti.

Mimo úklidových prací zajišťujeme veškeré řemeslné služby spojené s rekonstrukcí a drobnými úpravami firemních prostor na přání. Tyto služby jsou doplněny o úklid pro předání a k okamžitému využívání.

Služby je možné navzájem kombinovat či využít pouze jednu z nich. Cenová kalkulace se vždy provádí předem na základě osobní prohlídky naším odborníkem, který následně vypracuje závaznou cenovou nabídku. Na průběh prací dohlíží předem určený odpovědný vedoucí, který současně slouží jako kontaktní osoba s naší firmou a zákazníkem.

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.