Rekonstrukce bytů Praha

Rekonstrukce bytů Praha

Pro člověka je přirozené, že s postupem času se jeho nároky na bydlení zvyšují. Co Vám dříve připadalo jako plně vyhovující, to je dnes beznadějně zastaralé. Stačilo Vám před deseti lety umakartové bytové jádro? Dnes už se možná poohlížíte po moderní kachličkové koupelně, třeba i s vytápěnou podlahou, aby Vás po koupeli nestudila chodidla.

Interiér Vašeho bytu s postupem času stárne a Vašim nárokům se rychle vzdaluje. V omítce se objevují první praskliny, bílá stěna už je spíše žlutošedá, stěnou od podlahy stoupá vlhkost a možná objevíte v rozích i plíseň. Váš byt je zkrátka zralý na důkladnou rekonstrukci. A my jsme tu proto, abychom ji profesionálně a rychle provedli.

Dobře provedená rekonstrukce bytu dokáže kromě většího pohodlí přinést i výraznou úsporu nákladů na vytápění. Jen výměnou oken můžete ušetřit 20 až 40 procent peněz, které byste jinak protopili. Při provedení kompletního zateplení ušetříte ještě více. Rekonstrukce bytu je tedy i výhodnou investicí.

P1240923

Naše firma FIX Servis vznikla v roce 2011, ale za jejím jednatelem Vojtěchem Šiškou jsou již více než dvacetileté zkušenosti v oboru rekonstrukce bytů a dalších řemeslných činností. Dvacet let však rozhodně neotupilo naši pozornost. Jdeme s dobou, udržujeme si přehled o dění v oboru i na trhu, abychom mohli předčit Vaše vysoká očekávání. Dokážeme Vám také doporučit ideální materiály, nesnažíme se ani snížit cenu na minimum použitím nejhoršího materiálu, ani Vám vnucovat předražená řešení, které nevyužijete.

Rekonstrukce bytu provádíme především v Praze a okolí, ale po domluvě můžeme přijet rekonstruovat i jinam. V každém případě dbáme na to, abychom nenarušili Vaše dobré sousedské vztahy. Během rekonstrukce bytu vyhrazujeme pro hlučné práce dobu, kdy je většina lidí v práci. Udržování pořádku ve společných prostorách domu je pro nás samozřejmostí.

Zaměstnáváme šikovné a zodpovědné řemeslníky z tuzemska, kteří se ve svojí práci vyznají a jsou specialisté. Většina z nich pro nás pracuje dlouhodobě, takže je dobře známe a dokážeme sladit celý pracovní tým. S námi nehrozí, že by Vám elektřinu, podlahu a instalatérské práce dělal ten samý člověk. Zároveň má každá rekonstrukce bytu svého vedoucího projektu, který dohlíží na plnění časového plánu, dodržování rozpočtu a také Vám ochotně odpoví na veškeré otázky.

PB180768Postup rekonstrukce bytu

 1. Zavoláte nám nebo vyplníte kontaktní formulář.
  Do 24 hodin se Vám ozveme zpátky a domluvíme si schůzku.
 2. Sejdeme se v bytě, který má projít rekonstrukcí.
  Je to velmi důležité, abychom správně dokázali sestavit kalkulaci a časový plán prací.
 3. Vybereme společně materiály pro rekonstrukci bytu.
  Pro každý prostor se hodí jiný materiál, ne vždy je ten nejdražší zároveň nejvhodnější.
 4. Vypracujeme cenovou nabídku.
  Z kalkulace uvidíte položku po položce, kolik dáte za materiál, kolik za práci a za režii.
 5. Podepíšeme spolu smlouvu o dílo.
  Ve smlouvě o dílo je obsažen kromě rozpočtu také termín předání, který v běžných případech nepřekročíme.
 6. Zrealizujeme rekonstrukci.
  Průběžně Vás budeme informovat o postupu samotné rekonstrukce a o plánu na další dny. S námi budete mít přehled.

P1240927Nejčastější otázky ohledně rekonstrukce bytu:

Potřebuji k rekonstrukci bytu stavební povolení?

Ve většině případů, kdy provedete klasickou rekonstrukci, naštěstí nemusíte úřady žádat o stavební povolení. Pokud neměníte účel používání prostoru (třeba z bytu na kancelář) ani způsob topení, nemusíte dokonce ani ohlašovat. Dokonce i příčku je možné zrušit bez ohlášení. Naopak jakýkoli zásah do nosných stěn podléhá stavebnímu povolení a je potřeba, aby ho posoudil stavební inženýr. Ani v tomto nepravděpodobném případě se však nemusíte bát složitých formalit, většinu administrativy můžeme vyřídit za Vás.

Jak dlouho bude rekonstrukce bytu trvat?

Nejvíce záleží na rozsahu rekonstrukce a velikosti samotného bytu. Malý byt stihneme zrekonstruovat za deset pracovních dnů, důkladná rekonstrukce trvá i třikrát déle. Vždy se ale snažíme rekonstrukci neprotahovat, protože víme, jak velký zásah do Vašeho každodenního života rekonstrukce bytu je.

Kolik stojí rekonstrukce bytu?

Pokud nás kontaktujete, rádi Vám zpracujeme individuální cenovou nabídku. Dá se však říci, že cena kompletní rekonstrukce středně velkého bytu včetně položení nové podlahy se bude pohybovat kolem 200 tisíc korun.

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.